DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO:

Bezpieczne połączenie
Erudion korzysta z certyfikatu SSL (Secure Socket Layer), podobnego do tych jakimi szyfrowane są połączenia w systemach bankowości elektronicznej. Dane przesyłane pomiędzy klientem, a serwerem szyfrowane są za pomocą 256 bitowego algorytmu AES.
Dobre praktyki deweloperskie
Erudion korzysta z najwyższej klasy programistów, którzy dbają o zgodność kodu z najnowszymi praktykami oraz bezpieczeństwo tworzonych rozwiązań.
Ograniczony dostęp
Do danych Twojej społeczności nie ma dostępu nikt z zewnątrz. Wszystko co piszesz w ramach społeczności jest widoczne jedynie dla jej członków.
LDAP
Czy w Twojej organizacji wykorzystywane jest logowanie domenowe LDAP? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Istnieje możliwość wykorzystania LDAP w Erudionie. Twoi użytkownicy nie muszą zapamiętywać kolejnego hasła!
Wielopoziomowe testowanie
Erudion jest regularnie testowany zarówno na serwerze produkcyjnym jak i na serwerach testowych. Wszelkie wykryte błędy są szybko usuwane. Reagujemy też na zgłoszenia/uwagi od użytkowników.
Regularne audyty
Zapewnienie bezpieczeństwa jest dla nas kluczowe i dlatego Erudion przechodzi regularne audyty bezpieczeństwa wykonywane przez niezależne firmy zewnętrzne.
VPN
Jeżeli Twoja organizacja korzysta z VPN istnieje możliwość ograniczenia dostępu do Twojej społeczności jedynie dla użytkowników podłączonych do VPN.
Regularne kopie zapasowe
Erudion wykonuje regularne kopie zapasowe danych. Kopie te przechowywane są w postaci szyfrowanych plików jednocześnie na kilku serwerach backupowych. Twoje dane nie znikną z Erudiona nawet w przypadku poważnej awarii.
Protokoły wewnętrzne i polityka BCP (Business Continuity Planning)
Erudion przetwarza dane istotne dla użytkowników. Ponieważ w takiej platformie jak Erudion bardzo ważna jest dostępność danych, zadbaliśmy również o to aby w sytuacjach skrajnych móc zachować ciągłość dostępności. Właśnie dlatego opracowaliśmy wewnętrzne protokoły bezpieczeństwa oraz politykę BCP.

Wypróbuj Erudiona za darmo!

14-dniowy okres testowy!Załóż społeczność